اخبار کوتاه ورزشی

ثریا آقایی درون مسابقات بین المللی بدمینتون پاکستان به مدال نقره رسید

ثریا آقایی، ملی پوش کشورمان تو وعده نهایی این مسابقات درون مصاف با بازیکن پاکستان با نتیجه 2 کنار 1 این ملاقات را واگذار کرده و مقام دوم مسابقات را بوسیله دست آورد.

آقایی پیش از این با شکست حریفانی از مالدیو و پاکستان بوسیله دیدار فینال متد یافته حیات.

ثریا آقایی ملی پوشان بدمینتون کشورمان تو مسابقات بین المللی بدمینتون کامرون که در روزهای 22 لغایت 27 آبان ماه جاری در دهات ” یائونده ” برگزار خواهد شد هم مشارکت خواهد کرد. نخستین اطراف رقابت های دوی استقامت بانوان و آقایان، نابینا و کم بینای کشور برگزار شد

نخستین پیرامون رقابت های دوی استقامت بانوان و آقایان کور و اندک بینای کشور در شیراز با جناب  54 زوجه و 67 مرد از ۱۱ استان تو ۲ رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار شد.

در پاره آقایان اصفهان اول، آذربایجان شرقی دوم و فارس ثالث شدند و در بخش بانوان فارس به مقام قهرمانی رسید، آذربایجان شرقی دوم و آدربایجان غربی سومین شدند.

برگزاری مسابقات قهرمانی قلمرو داژبال رده سنی بزرگسالان آقایان بوسیله میزبانی استان خوزستان هفتمین دوروبر مسابقات داژبال قهرمانی قلمرو با محضر  ۱۱ تیم در خوزستان برگزار شد.

در پایان آویشن های تهران، مرکزی و بوشهر مقام های ابتدا تا سوم را از آن خود کردند و تیم داژبال استان لرستان کاپ اخلاق را دریافت کرد.

این مسابقات درون شرایطی با حضور ۱۱ تیم برگزار شد که بیش از ۲۵ تیم از بکلی استان های کشور آمادگی خود را بخاطر حضرت در این دوره از مسابقات اعلام کرده بودند، ولی به برهان حاضر بودن مطمئن خرج اعزام آنها توسط هیئت بازی های همگانی استان مربوطه، تیم های سابق الذکر قادر به هم چشمی با دیگر همتایان خویشتن نشدند. سومی پورسیدی در تور دوچرخه سواری سینگ کاراک اندونزی

رکابزن تیم امیدنیای مشهد ایستگاه سوم تور سینگ کاراک اندونزی را از آن خویشتن کرد و به علامت برنز مشت یافت.

«میرصمد پورسیدی» تو مجموع ۹ مرحله تبر سینگ کاراک اندونزی موفق بوسیله تصرف جایگاه سوم شد.

وی در مرحله ششم این تور مقام دوم را بوسیله دست آورد.

پیش از این «محمد گنج خانلو» در مرحله هفتم این تور توانست رتبه نخست این هم چشمی ها را از آن خود نرم.

تور سینگ کاراک اندونزی از ۱۱ تا ۱۹ آبان داخل ۹ وعده برگزار شد.