خشم رئال از رفتار عجیب بیل پس از پیشرفت ولز

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از  ورزش سه، گرت بیل که همراه با تیم ملی کشورش جشن ترفیع به دور بازپسین یورو 2020 را گرفت. ولز تا ماه پیش بخت چندانی برای صعود نداشت اما با سلطه 2-0 پیاده شدن آذربایجان و سپس مجارستان توانست برای دومین دوره متوالی راهی دور نهایی یورو شود.

پس از شدید شدن صعود ولز و پایان بازی این آویشن طبق مجارستان، بازیکنان ولز در زمین جشن گرفتند. درون این میان حضور یک پرچم که از سوی کادر فنی در اصالت بازیکنان قرار گرفته بود، متجاوز خبرساز شد. روی این درفش تصنیف شده بود:« به ترتیب، ولز، گلف و مادرید.» که استعاره ای مستقیم بود به باشگاه رئال مادرید و هوادارانش.

تصنیف پرچم رمز یمین به حواشی اخیر بیل در مادرید داشت. بازیگر ولزی داخل یک ماه گذشته نه داخل بازی های رئال شرکت کرده بود و نه در تمرینات این آویشن حاضر حیات ولی به محض جلب شدن بوسیله اردوی تیم ملی کشورش، بدون هیچ مشکلی به تمرینات این تیم رفت تا این شبهه ایجاد شود که او عامدانه یک ماه اخیر را تو رئال فتنه نکرده است. داخل مادرید معتقدند بیل به یک بازیکن بی تعهد تغییر شده است و خود او درون مجمع خبری چند روز پیش با ثبوت این نکته که از بازی برای ولز بسیار از رئال کیف می برد، کنار شایعات تحت زد.

روز گذشته هواداران ولز همچنین شعار ولز، گلف و رئال مادرید را غریو می زدند. جشن پیشرفت گرت بیل و بی قراری تیمی ها با درفش معنادار نیز مزید پیاده شدن علت شد تا هیبت رئالی ها بیشتر شود.

بعضی پیش پدراک میاتوویچ اسطوره رئال تو مورد بیل گفته بود:« شنیده ام بیل شخصیت خاصی دارد. او را خیلی خوب نمی شناسم ولی چیزهایی که در مورد او می شنوم، عجیب هستند. بیل سرگرمی هایی دارد که بخاطر او از رئال مهمترند. بیل فاتحه به تیم ملی ولز و گلف تفکر می بطی ء و سپس رئال مادرید.

هرگز نمی استعداد فهمید که می استعداد روی او حساب کرد یا خیر. نمی توان واقف شد که انگیزه بازی کردن دارد یا اینکه بی هوی است ولی به طور محسوس هر زمان برای رئال ورزش کرده، تاثیرگذار بوده است. مشکل اینجاست که برای او، رئال داخل منصب مطلع جلال قرار ندارد. باشگاه نیت بیع او درون تابستان را داشت اما نتوانست. معتقدم باید تصمیمی قاطع در مورد بیل اتخاذ شود.»

حرکت اخیر بیل به نوعی تاییدکننده ادعای پدراک میاتوویچ است. اکنون باید نظر در بازگشت بیل به بازی های رئال، واکنش هواداران این تیم چه خواهد وجود. رئال شنبه آتی تو برنابئو میزبان رئال سوسیداد است.