نیمار درون ورزش با رئال مادرید نیمکت نشین می شود؟

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از  ورزش سه، توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن سپس از پیروزی ۲-۰ دیشب تیمش مقابل لیل درون لوشامپیونا از عملکرد تیمش تو این بازی تقدیر کرد و در پاسخ به سوالاتی درباره دیدار مبصر روز سه شنبه PSG مقابل رئال مادرید درون لیگ قهرمانان اروپا گفت نیمار، هنرمند برزیلی پاری سن ژرمن ممکن است در آن دیدار بوسیله عارض فیکس بازی نکند.

توخل درون گفت و گو با خبرنگاران گفت:” ما با اینکه داخل بازی با لیل بازی را کاملا داخل کنترل نداشتیم ولی در نیمه دوم فرصت های خوبی روی دروازه حریف خلق کردن کردیم. ولی ما درون زمین خودمان توپ های میسر اضافی را از مشت دادیم. این بازی ساده نبود چون لیل خیلی فشرده و پر اب دفاع کرد و بازیکنانش بی حد دویدند. من بخاطر لیل حیثیت یدکی قائلم و غبطه سرما با تباین زیاد را نداشتم. لیل تیمی است که در چمپیونزلیگ ورزش می کند”.

توخل در ادامه این گفتگو درباره دیدار روز سه شنبه تیمش موافق رئال مادردید در لیگ قهرمانان گفت:” بله ما از نظر بازیکن مشکلاتی داریم. فعلا باید  عاشق بمانیم تا ببینیم می توانیم مارکو وراتی و آندرر هررا را در اختیار داشته باشیم یا نه. درباره آنها هنوز مطمئن نیستیم. امیدوارم بقیه در اختیارمان باشند. مادرید با سبکی متفاوت با لیل بازی می کند و ورزش ما در برنابئو است که بوسیله نظرم یکی از ابکی ترین ورزشگاه های گیتی برای بازی کردن است”.

سرمربی PSG درباره نیمکت نشینی خواه بازی کردن نیمار در مادرید گفت:” بله، هر چیزی امکان پذیر است. چرا که نه؟ “.

توخل درباره استفاده از چهار مهاجم داخل ورزش با مادرید گفت:” استفاده از چهار متصرف در  ورزش با رئال امر خیلی شجاعانه ای خواهد بود. باید بعدا در این باره تصمیم بگیریم. غلام فعلا باید چند شب خوب بخوابم و سپس تصمیم بگیرم. ولی این تصمیمی ازاله که امروز پژمان شود. بین تکیه گاه به لحظه و تکیه به تیم و متکی به حین بسیار از پیمانه مرز باریکی است که استفاده از چهار مهاجم تو مادرید در این مرز خواهد وجود”. نیمار با پاری سن ژرمن تمدید نمی یواش