فرار سپاهان از شکست مقابل استقلال | گل های زیبای ورزش را ببینید

به گزارش همشهری آنلاین، در این دیدار ابتدا استقلالیک فرصت ارزان را درون دقیقه ۹ روی ضربه کاشته وریا غفوری به مقصد دروازه سپاهان کوبید تا نیکوترین شانس این تیم در نصف فاتحه از دست برود. در دقیقه ۱۴ ارسال سرضرب محمدرضا حسینی با تکل به موقع گئورگی ولسیانی تو دروازه استقلال جای گرفت.

در نیمه دوم استخلاص آویشن مقدم بازار بود و موفق شد دو بار دروازه سپاهانرا باز بطی ء. خبط علنی داور در عجیب گرفتن خطای هند کی وضع استنلی درون محوطه جریمه سپاهان در دقیقه ۵۱ بازی را به جنجال کشید و برای دقایقی بازیکنان رهایی و کادر متخصص این تیم به زاهدی فر اعتراض کردند. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.
فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4

داخل دقیقه ۵۷ ارسال خوب وریا غفوری از جناح راست با شلیک زیبای مهدی قائدی از در محوطه جریمه به تیشه مروارید سپاهان چسبید تا بازی بوسیله تساوی کشیده شود.

استقلال داخل امتداد همچنان تیم برتر بازار بود و درون دقیقه ۷۹ بوسیله گل دوم رسید، ضربه کرنر قائدی این بار با ضربه شیوه زیبای ملا دیاباته برای دومین بار سپاهان را در خاربن فروبرد.

استقلال بعد از این گل بتدریج داخل فکر حفظ نتیجه بود و با تعویض های خویشتن چهره تدافعی بوسیله خود گرفت. ضربه روال فداکاری متصرف سپاهان داخل دقیقه ۸۹ با واکنش ممتاز حسینی مهار شد.

در حالیکه داور ۶ دقیقه وقت تلف شده بخاطر این ملاقات اخبار کرده وجود در دقیقه ۹۵ روی ارسال توپ اهتزاز کیانی و ضربه عادت استنلی امید نورافکن بوسیله توپ رسید تعلل وریا غفوری و عارف غلامی روی این صحنه بوسیله هافبک سپاهان اجازه داد تا با شلیک پای حق گل مساوی را بخاطر تیمش به ارمغان بیاورد.

با این تساوی سپاهان با ۲۳ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت بوسیله شهر خودرو به صدر مسیل  لیگ مرجح فوتبال ایران ترفیع کرد. رهایی نیز با ۲۲ نمره داخل ایستگاه سوم قرار گرفت.  

در بازی دیگر امروز دهات خودرو در مسکن با مولود یک برصفر برابر صنعت نفت آبادان شکست خورد. عیسی آل کثیر عزب گل این دیدار را تو دقیقه ۲۷ تو دروازه هماورد جای عدالت. بطلان دو ورزش لیگ کسی را عزیز خطاب کردن در تهران به دلیل آلودگی هوا