همسر خاشقچی: نیوکاسل را به بنیان سلمان نفروشید

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ورزش سه، دست نخورده جمال خاشقچی، روزنامه منظره عربستانی که چندی پیش در سفارت این قلمرو در ترکیه به طرز فجیعی به قتل رسید ازلیگ گرامی انگلیس خواست مانع از انتقال مالکیت مجلس نیوکاسل به حاکمیت عربستان شود.

درحالیکه یک کارتل عربستانی قدم به قدم به فروش باشگاه نیوکاسل به مبلغ 300 میلیون پوند نزدیک می شود خدیجه چنگیز، نامزد ترکیه ای جمال خاشقچی با ارسال نامه ای برای سازمان لیگ بزرگوار انگلیس از این اداره کام به برهان نقش سلطنت عربستان در عمل و لاپوشانی جنایت علیه همسرش داخل سال 2018 جلوگیری کننده از انتقال مالکیت کانون نیوکاسل بوسیله این حکومت  شود.

درون این مجله که وکلای خانم چنگیز برای لیگ برتر ارسال کرده اند چنین آمده:” خانم چنگیز از هیات مدیره لیگ برتر انگلیس می خواهد برای جلوگیری از انتقال مالکیت مجتمع نیوکاسل هر اقدامی که لازم است ارتکاب دهد. این برای شما و لیگ مقدم اقدامی درست، مناسب و قانونی خواهد بود، به خصوص با توجه به اتفاقات فاجعه باری که برای نامزد مادام چنگیز رخ داده است”.

در امتداد این مجله آمده:” کسانی که داخل چنین اقدام شنیعی دخالت داشته اند نباید درون لیگ شایسته و پیاده روی انگلیس جایی داشته باشند. این پیاده شدن خلاف روح و نص منشور لیگ برتر و قوانین این لیگ است و اصول و نرخ های بنیادینی که جامعه پهلو آنها متین است را تک تهدید صبر می دهد”.

به مگر این نامه، خدیجه چنگیز از عادت توییتر حزن التماس خود از لیگ بزرگوار را مطرح کرده و خواستار اجازه ندادن به زمینه سلمان ولیعهد عربستان بخاطر دخول به فوتبال انگلیس شد. او تو این توییت نوشت:” مقامات بریتانیا و لیگ کسی را عزیز خطاب کردن نباید به کسی مثل محمد بنیان سلمان که تا کنون به خاطر مسئولیتش درون قتل نامزد غلام جمال خاشقچی به جایی پاسخگو نبوده رخصت بدهد داخل بازی بریتانیامداخله یواش. هر اقدامی به سوا این، اعتبار و اشتهار بریتانیا و لیگ برتر را خدشه دار خواهد کرد. بنیاد سلمان منظور دارد از ورزش بین المللی برای ترمیم ناموس به شدت صدمه دیده اش استفاده نرم”. فروش مجلس نیوکاسل به عربستانی ها