یقین ناجوانمردانه علیه رحمتی و وریا!

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ورزش ۳، این سررشته نوظهور در شرایطی مطرح شده است که تو حال حاضر اسب سواری ایران تعطیل است و تیم های اسب سواری مجهز در این رقابت ها تا اینکه تمرینات خویشتن را آغاز نکرده اند و طبیعتا در شرایط کنونی بحثی در مورد نقل و انتقالات مطرح حلق. ضمنا چندی از تیم ها بخاطر انفصال بعد شرایط کاملا نامشخصی از دید کادرفنی یا بازیکنان دارند که هماستقلال و اندوه شهرخوردو جزو این تیم ها به احصائیه می آیند.  

تیم پیاده روی خلاصی که امسال تو کوران رقابت هااستراماچونی سرمربی ایتالیایی خویشتن را از دست انصاف و فرهاد مجیدی را روی نیمکت آویشن خود دید، برای انتخاب سرمربی گسستگی پس ازآن خود مشتاق ۱ ۹ هفته باقی مانده لیگ و البته نتایج این آویشن در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا است و البته آنچه تکلیف نیمکت استقلال را مشخص می کند روانی مولود گیری در این سه جبهه خواهد وجود.  

درون جوهر حال شهرخودرو تیمار که تربیت تیم خود را بوسیله مجتبی سرآسیایی بسته امیدوار است با درخشش بازیکنانی مشابه مهدی رحمتی در ۹ هفته پایا باقی مانده تا پایان لیگ حداقل متشابه عزل قبل موفق به کسب سهمیه آسیایی بشود. مهدی رحمتی که مهمترین خرید این منفصل شهرخودرو محسوب می شود، بازوبند کاپیتانی این تیم را اندوه به ساعد می بندد و نقش مهمی در هدایت بازیکنان این تیم که نسبت به فصل قبل چندان تقویت نشده اند دارد.  

در استقلال هم وریا غفوری در فصلی ایده آل در اوج محبوبیت قرار دارد و بعید است که پیراهن آبی را با چیز دیگری مبادله کند، با این حال سررشته ای داخل فضای رمزی به طرز محذوف است که قرار است مهدی رحمتی بخاطر فصل آینده به خلاصی برگردد و عده ای داخل حال دستور کار ریزی بخاطر این موضوع هستند، داخل حالی که استخلاص سیدحسین حسینی را به نشانی گلر عده یک در اختیار دارد و اگر کام خود رحمتی اندوه بازگشت بوسیله تیم ابدی اش باشد قبل از هرچیز دید سرمربی آویشن تو آن تاثیرگذار است که البته همگی از ایده ذهنی مجیدی با خبرند و مربی احتمالی دیگر غصه هنوز برگزینی نشده است که بخواهد در این زمینه اقدام به فعالیتی بکند.

داخل نهایت این یقین  تاثیری سلبی روی شهرت مهدی رحمتی دارد که امسال بدون حاشیه تو مشهد علو العاده کار کرده و دوباره تو اسب سواری بوسیله آرامش رسیده است، مروارید مسبب که داخل این انفصال به هیچ وجه با رسانه ها گفتگو نکرده است تا تمرکزش به طور کامل روی کارش باشد.

باید گفت پیش کشیدن پای رحمتی بوسیله این عارضه ناجوانمردانه و غیر منصفانه است چراکه او روحش اندوه از این مسائل خبر ندارد و مجبور است از هوادارانی که از چیزی اطلاع ندارند و روی جناح شایعات سوار می شوند فحش بخورد. افشای موجب اصلی جدایی استراماچونی | خط قرمزی که عمدا از آن گذشتند!